Trapez Saclarda Yalıtım Detayları

Uygulama Alanı

  • Trapez Sac

  • Uygulama Şekli

    Püskürtme

Endüstriyel Tesisler İçin Selüloz Yünü


Tüm endüstriyel bina çatılarının rahatlıkla tek kat saç veya eternit ile kapatabilirsiniz. Çatınız kaç metrekare olursa olsun hiçbir ısı kaybı ve ısı köprüsü oluşturmadan tek parça olarak uygulanabilmektedir. Hem de yüksek kalite ve maksimum tasarrufla. Çeşitli sanayi sitelerinin çatıları içinde uygulanabilmektedir. Zemin ne olursa olsun, beton, ondülin, eternit, saç, membran vs. her türlü malzemeye mükemmel yapışma sağlamaktadır.

Sanayi yapılarının çatı yalıtımı, gerek iş randımanı gerekse üretim yönünden çok önemlidir. Yalıtımsız veya eksik yalıtımlı sanayi yapılarında mekanlar kışın çok soğuk yazın çok sıcak olur. Öte yandan bazı sanayi yapılarında üretim gereği nısbi nem oranı yüksek olur. Bu tür yapılarda yalıtım eksikliği ile kış mevsiminde tavanda yoğuşma görülür.

Isıtma ve Soğutma Masraflarınınızı Düşürün


Prefabrik, betonarme veya çelik konstrüksyonlu yapılarda duvarlar ve tavan tek kat trapez sac ile kaplanarak içten sprey metodu ile Selüloz Yünü uygulanır. Püskürtme Selüloz Yünü her türlü üretim ortamının izolasyonunu en yüksek düzeyde yapar. Tek parça uygulama sistemi sayesinde ısı köprüleri oluşturmaz. Böylece ısıdan ve soğuyan ortamın iklimsel seviye kaybı olmaz.Çünkü içeriyle dışarının ilişkisini tamamen keser. Uygun ortam sağlanmış olur, terleme yapan bölgeler ortadan kalkar.