[email protected] 1814 /1 Sok. Karşıyaka / İZMİR 0533 669 70 65

Bizi Takip Edin!

Püskürtme UygulamasıReform Yalıtım

Püskürtme Uygulaması

Ters tavan, trapez sac, iki tuğla duvar arası, alçıpan bölme duvar gibi alanlara yapıştırıcı kullanılarak yapılan uygulamadır. Uygulama makinesi, selüloz ve bor minerallerini kullanarak ters çatı, duvar ve bodrum katlarının yüzeylerine püskürtülerek uygulama yapar. Bu yöntem, çatı katlarında bulunan sıcaklığı veya serinliği muhafaza etmek amacıyla tercih edilir. Yüzeyden alınan şekli koruyarak homojen bir yalıtım sağlar.

Çatılar genellikle ahşap yapılardır ve bu uygulama, çatı katlarında olası kısa devrelerin ahşabın yanmasına engel olur, alevin gelişmesini ve yayılmasını kontrol altında tutarak güvenlik sağlar. Ayrıca bor mineralleri, kemirgenlerin ve mikroorganizmaların yaşamını engeller, böylece ahşap çatınızın ömrünü uzatır. Bu yöntemle yapılan yalıtım, 60 yıl boyunca yüksek performansını koruyarak, kısa ömürlü diğer yalıtım malzemelerinin sıkça yenilenmesi gereken zorlu bir süreci ortadan kaldırır.

Katkılı yalıtımla yapılan püskürtme uygulamasının faydaları:

Daha etkili nem ve rutubet kontrolü: Bor mineralleri, nemi emerek ve tutarak binaların daha kuru kalmasına yardımcı olur.

 

Küf, mantar ve böcek oluşumunun önlenmesi: Bor mineralleri, küf, mantar ve böcek oluşumunu önleyen doğal bir antiseptiktir.

 

Daha sağlıklı bir ortam: Bor mineralleri, alerji ve astım gibi solunum yolu problemlerine neden olabilecek mikroorganizmaların oluşumunu engeller.

 

Daha uzun ömürlü binalar: Bor katkılı yalıtım, binaların daha uzun ömürlü olmasını sağlayarak onarım ve bakım maliyetlerini düşürür.

 

Isı ve ses yalıtımı: Bor katkılı yalıtım malzemeleri, ısı ve ses yalıtımı da sağlar.

 

Kolay ve hızlı uygulama: Püskürtme uygulaması, diğer yalıtım yöntemlerine kıyasla daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi ve fiyat

teklifi almak için bize ulaşın!

Teklif Alın!