[email protected] 1814 /1 Sok. Karşıyaka / İZMİR 0533 669 70 65

Bizi Takip Edin!

Serme UygulamasıReform Yalıtım

Serme Uygulaması

Çatı arası, lambri tavan gibi bölgelerde uygulanabilen genellikle yapıştırıcı kullanılmadan serbest bir şekilde püskürtme yöntemidir. Uygulama alanında yapıyı bir yorgan gibi örterek, ısı köprüsü oluşumunu engelleyen selüloz yalıtımı, tam bir yalıtım sağlar.

Kışın sıcak havanın yükselmesiyle evinizde tüketilen enerjinin çatı arasına sızmasını önleyerek, evinizin sıcaklığını korur ve enerji faturalarında belirgin tasarruflar sağlar. Yazın ise gün boyu çatı arasında sıkışan sıcaklığın geceleyin evin içine girmesini önleyerek, konforlu bir ortam oluşturur.

Bor katkılı yalıtımla yapılan serme uygulamasının faydaları:

Daha etkili nem ve rutubet kontrolü: Bor mineralleri, nemi emerek ve tutarak binaların daha kuru kalmasına yardımcı olur.

 

Küf, mantar ve böcek oluşumunun önlenmesi: Bor mineralleri, küf, mantar ve böcek oluşumunu önleyen doğal bir antiseptiktir.

 

Daha sağlıklı bir ortam: Bor mineralleri, alerji ve astım gibi solunum yolu problemlerine neden olabilecek mikroorganizmaların oluşumunu engeller.

 

Daha uzun ömürlü binalar: Bor katkılı yalıtım, binaların daha uzun ömürlü olmasını sağlayarak onarım ve bakım maliyetlerini düşürür.

Isı ve ses yalıtımı: Bor katkılı yalıtım malzemeleri, ısı ve ses yalıtımı da sağlar.

Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi ve fiyat

teklifi almak için bize ulaşın!

Teklif Alın!